O FIRMIE

"Firma INTER-BUD-POL" Jarosław Szczepanek powstała w 2000 roku. Od samego początku postawiła sobie za cel terminowość, rzetelność i bardzo dobrą jakość świadczonych usług. Naszą kadrę stanowi zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, z bogatym doświadczeniem, wymaganymi uprawnieniami oraz stale podnoszącymi swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej "Firma INTER-BUD-POL" Jarosław Szczepanek stała się synonimem niezawodności oraz niezwykle solidnego płatnika i pracodawcy.

"Firma INTER-BUD-POL" prowadzi szeroko rozumianą działalność budowlaną o zróżnicowanej skali, a w szczególności specjalizuje się w budowie pawilonów handlowo-usługowych. Jako profesjonaliści służymy fachową pomocą techniczną w trakcie całego procesu inwestycyjnego.

Możemy zaoferować:

  • realizację obiektów różnej skali "pod klucz",
  • generalne wykonawstwo,
  • przebudowy i adaptacje budynków,
  • kapitalne remonty i kompleksowe roboty wykończeniowe,
  • wykonawstwo wszelkich instalacji budowlanych.

Dotychczas zrealizowaliśmy kilkaset inwestycji na terenie całego kraju (od remontów pojedynczych obiektów handlowo-usługowych po pełną realizację od podstaw centrów dystrybucyjnych, parków handlowych, galerii handlowych).